pátek 27. května 2022

Umíte doopravdy vypnout a užít si chvíli sami pro sebe? | Víno od Bodláků

 Nikdy jsem nebyla člověk, kterému by chutnalo víno. Přišlo mi neskutečně hořké a jednoduše hnusné. Moji rodiče jej však milují a tak jsem si říkala, že bych přece jen mohla vyzkoušet nějaká další s tím, že třeba také najdu to svoje, u kterého se na chvíli zastavím a vychutnám si tu chvilku odpočinku u sklenky vína.

Když mě oslovili z Víno od Bodláků, řekla jsem si, že je to ideální příležitost na vyzkoušení a také na to, abych se s vámi zase po nějaké době spojila a dala vám pár tipů na něco dobrého.

Vybrala jsem si tři vína, jedno bílé pro moji mamku a dvě jsem vzala pro sebe s přítelem. Samozřejmě jsem hledala ty nejsladší a to se mi na webu Víno od Bodláků vážně líbí. Můžete si víno vyhledat přesně podle toho, co máte rádi, a jakmile si nějaké rozkliknete, vidíte přesně to, co obsahuje a jak asi bude chutnat. Díky tomu jsem si vybrala i já, a to se ve vínu rozhodně nevyznám. Ani trochu.


Učím se být sama se sebou a učím se doopravdy odpočívat. A dát si v takové chvíli sklenku vína je vlastně super nápad! 

Jelikož se mi ještě nepodařilo dostat se domů do Prahy, tak jsem stále nevyzkoušela víno, na které jsem zvědavá úplně nejvíc, a to Manzoni Moscato. Mělo by být ze všech nejsladší, což mi nejspíš bude parádně vyhovovat! 

Vyzkoušela jsem však Merlot Rosé, které mi chutnalo! Dala jsem si jej, když jsem tvořila nějaké makeup looky, u kterých si vždy odpočinu. Jelikož nejsem moc na alkohol, tak mi vydrželo tři dny. Kdo tohle dokáže? Přiznejte se! 😂


Bílé suché Connoisseur Sauvignon Blanc byla jasná volba pro moji mamku, která měla zrovna nedávno narozeniny. Co dodat? Mamce natolik chutnalo, že se po něm jen zaprášilo. A to doslova. 
Víno od Bodláků mi přivezl milý kurýr z Messenger a vše bylo dobře zabalené, takže tolik nehrozilo, že se něco rozbije (a přiznám se, že jsem se toho maličko bála). Až vyzkouším i to nejsladší, dám vám vědět na svém Instagramu, jak mi chutnalo!

Máte rádi víno? Jaké je vaše oblíbené?

2 komentáře:

  1. Já preferují sušší bílá vína, ale občas si dám i červené (manžel bílé nepije, takže s ním někdy držím "basu").

    OdpovědětVymazat
  2. Já si víno dám málokdy, moc mi nechutnají, ale když už si ho dám, tak mám stejně jako ty ráda ty sladké :)

    Another Dominika

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍