středa 23. února 2022

Plním své zdravé předsevzetí na rok 2022 | superpotraviny a další

 Tento rok jsem si dala pár předsevzetí, to hlavní je ale jasné: Zůstat zdravá. A to je důvod, proč jsem se rozhodla, že začnu zkoušet různé věci, které mě k tomu zdraví mohou posunout (nebo spíše mi ho udržet). Navázala jsem spolupráci s Fit-Day a vyzkoušela jsem několik superpotravin a taky bílkovinami nabitý mugcake, a chci se o to s vámi samozřejmě podělit a sdílet s vámi také slevový kód, který najdete na konci článku.


Nejvíce mě zajímal mladý ječmen, který teď frčí snad u každého, kdo vyznává zdravý životní styl. Je nabitý vitamíny, minerály, antioxidanty a dalšími látkami, kterým upřímně moc nerozumím. Dodává energii, podporuje imunitu i pleť a má ještě spoustu dalších skvělých účinků pro tělo, které jsou pro mě jako stvořené. Někde jsem četla, že by se měl užívat samostatně s vodou a na lačno, aby se vstřebalo co nejvíce látek, mně však dělá jeho chuť problém jej celý pomalu vypít. Přijde mi to však lepší, než to s něčím míchat a mít z ječmene menší užitek. Ještě jej nemám tak moc odzkoušený, abych mohla recenzovat, pociťuju ale nárust energie!

Další věc, kterou jsem si objednala je Lucuma. Doposud jsem ji neznala, ale podle popisu mě zlákala. Je to prášek ze subtropického ovoce, který se může používat i jako náhrada cukru. Spolu s kakaem jsem si je vybrala za účelem míchání do smoothies a kaší. Miluju, když z něčeho zdravého udělám něco, co je ještě mnohonásobně zdravější!


Vybrala jsem si taky čokoládový mugcake, který mě zaujal na první pohled, ale kvůli vyšší ceně jsem od něj čekala opravdu hodně. A výsledek? Jsem totálně ohromená! Jelikož má v sobě spoustu bílkovin (na porci 9,8 g), čekala jsem klasicky umělý ocásek, to se však nestalo. Tento čokoládový mugcake je totiž naprosto dokonalý. Obsahuje čokoládové pecičky z Peru, které mu přidávají na vláčnosti a sladkosti. Pokud byste si ho chtěli pořídit a využili byste můj slevový kód "ANETA20", pak by cena byla příjemnější - jedna příprava mugcake by vás vyšla na 24 Kč :) Slevový kód platí pouze do konce února.

Máte rádi superpotraviny a různé zdravější vychytávky jako je právě mugcake, nebo dáváte přednost jiným? 

4 komentáře:

 1. Ječmen mne určitě neláká, od pohledu tuším, že bych měla problém to pít :) (a tvoje recenze mi to potvrzuje ;-)). Mugcake si dělám obvykle sama z vloček, vajíčka a banánu, ale tam by se třeba do práce asi sáček hodil (ovesnou kaši si v práci taky dělám z pytlíku).
  Já jinak superpotraviny nevyhledávám, myslím, že nejlepší je, když se člověk drží přirozených základních potravin a vyhýbá se jung foodu. Ale prozkoumám, co Fit-day nabízí, třeba mne něco zaujme
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
 2. Je dobře, že se ti vše zatím daří. Já jsem si toho tento rok úplně moc neplánovala, ale věřím, že až budu úplně fit vrátím se na 100 % ke cvičení a před létem dáme s přítelem i trochu odlehčenou stravu.

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem od Fitday měla spoustu produktů, proteiny mě uplně neseděli k pálení žáhy, mám hodně citlivý žaludek, ale jiné produkty byly fakt dobré, dokonce jsem se je snažila oslovit o opětovanou spolupráci :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 4. Super, že se držíš svých cílů! Také se snažím jíst zdravěji. Ten mugcake vypadá báječně! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍