pondělí 17. ledna 2022

Beauty novinky v mé sbírce | paletky

Poslední dobou nejsem na blogu tolik aktivní, jelikož pracuju na několika projektech zároveň, takže asi ještě netušíte, že jsem si začala slušně ujíždět na paletkách očních stínů.

Už několik let zbožňuju skin care a zkoušení všech možných produktů ze světa pečující kosmetiky. Poslední dobou, hlavně kvůli covidu a s ním spojeným zvláštním obdobím, kdy se tak nějak nic neděje, jsem si víc oblíbila dekorativku. Často si sedám ke stolu, rozsvicuju svoje ring lighty a tvořím různé looky. U toho samozřejmě volám na Facetime s kamarádkou, všechno konzultujeme a vybíráme vhodné outfity.Ještě na začátku roku 2021 jsem měla jednu paletku od Revolution, kterou jsem používala a jednu dlouholetou, která netrpělivě čekala na comeback, který se nekonal. Teď, na začátku roku 2022 jsem s hrůzou zjistila, že mám paletek už 9!


Každopádně, dnešní článek není o ničem jiném než o tom, abych se pochlubila s nejnovějšími přírustky, ze kterých mám radost pokaždé, když na ně koukám. Tyhle značky jsou jednoduše zážitek. 

Urban Decay Naked Ultraviolet

Tahle paletka mě zaujala kvůli nádherným fialovým barvám a zároveň mě mrzí, že jich tam není víc. Vlastně člověk tak nějak čeká, že název "Ultraviolet" ponese víc fialové. Každopádně mi to nijak nevadí, jelikož ostatní stíny jsou pro mě perfektně využitelné a taky jsem si přála mít nějakou Naked paletku ve sbírce☝🏼🤍Už kdysi dávno mě zaujala taky paletka Honey, ale na tu se upřímně teď nechystám. Vlastně se nechystám na žádnou, protože jich mám požehnaně. Ale kdybyste mi ji někdo chtěl darovat třeba společně s Rose Quartz, zlobit se nebudu!😀

 Huda Beauty Caramel Brown Obssesions 

Do této paletky jsem se zamilovala na první pohled, takže jsem ji samozřejmě musela mít. No jen na ni koukněte, jak je dokonalá! Obsahuje barvy ideální na denní nošení, a pro mě určitě ideální jsou. A kdyby nebylo pořád tak debilní světlo, možná byste i něco viděli.😁

Revolution Hydra Turtle

Tuto paletku jsem dostala od kamarádky k Vánocům. Paletky z řady Forever Flawless jsou jedny z těch povedenějších, které Revolution nabízí, hned po řadě paletek Revolution PRO. Barvy stínů v paletce Hydra Turtle jsou tak trochu atypické a musím uznat, že takové jsem ve své sbírce neměla, a teď už mám barvy asi komplet všechny. Nebo alespoň se k tomu hodně blížím.


No a nakonec přidávám mého pomyslného vítěze kategorie Stín roku 2021, což je jednoznačně tahle Barb z paletky Amrezy od Anastasia Beverly Hills! Tento stín je kouzelník. Oživí každou barvu, můžete jej nanést jen do koutku oka nebo použít na celém víčku. Pokaždé vypadá jinak a dodá každému looku grády.💯


Jaké jsou vaše oblíbené značky paletek, nebo klidně i samotné paletky? Vlastně si ani nejsem jistá, jestli to chci vědět, jelikož pak zase všechny budu chtít! 😆
Ejmi <3


7 komentářů:

 1. Paletky vypadají krásně, ty odstíny nemají chybu a hned bych si vybrala! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak já rozhodně nikoho k utrácení za paletky neinspiruju :) - mám totiž paletku přesně jednu (se 4 barvami).
  Jinak se mi oba tvé přírůstky líbí. Budu si muset taky ještě nějakou pořídit, aby moje líčení nebylo v duchu 50 odstínů šedé... :D

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou krásné přírůstky :) Já používám přesně jednu paletku, vlastně si ani nevybavím, od jaké ji mám značky :) Ale říkala jsem si, že by to chtělo si aspoň jednu ještě pořídit :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem stejně ujetá. Mám několik paletek a v práci každé ráno koukají, co jsem vybrala na oči 😄 mým favoritem jsou paletky od Sinsay ale i Revolution.

  OdpovědětVymazat
 5. Já dostala paletku k Vánocům, ale bohužel... já si stíny vůbec nemaluji, ale mrzí mě to, ráda bych se to naučila, aby to vypadalo hezky a abych paletku vůbec využila :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to ano! Mně se děsně líbí ty malý Huda paletky 😍. Vždy mám chuť si ji koupit 😁. A Rose Quartz? Tak do tý mě furt nutí kamarádka 🤣. Prej je úžasná 🥰.

  OdpovědětVymazat
 7. Opravdu krásné paletky, doma jsem zatím nikdy od Naked nic neměla, ale tyhle paletky vypadají krásně! Často na tuto značku slyším hezké ohlasy. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍