úterý 9. listopadu 2021

12 tipů na vánoční dárky pro každého - i s odkazy

 Obchodní centra se plní vánočními výzdobami klasicky už od konce října a mně už v hlavě šrotuje, co tentokrát pořídím rodině na Vánoce. Každý rok je to vlastně stejné. Všichni se navzájem domlouvají že dárky nebudou, a pak se v nich klasicky brodíme po kolena. Vánoční články jsem nikdy nepsala a napadlo mě vytvořit tak trochu netradiční článek, ve kterém budu odkazovat přímo na e-shopy, které mě poslední dobou zaujaly. A třeba zaujmou i vás.

1. Krásné vůně

Krásné vůně mám ráda, jelikož zde seženu levné varianty drahých parfémů, za které já osobně nerada utrácím peníze. Vůně, které v originálu stojí třeba přes dva tisíce tady seženete za dvě stovky. Některé vůně jsou zcela stejné, u jiných jsou rozdíly, za tu cenu je to však pochopitelné. Budete příjemně překvapeni!


2. Čas na boty

Pokud máte v rodině někoho, kdo má opravdu rád boty, v tomto e-shopu si rozhodně vyberete. Najdete tam snad všechny možné druhy, takže bez problému nakoupíte pro sebe, přítele, děti a vlastně celou rodinu.


3. BrainMarket: Doplňky stravy

Jedná se o e-shop s doplňky stravy. Moje oblíbené jsou ty, které ocením zejména při určitém výkonu. Třeba podpora soustředění při práci či škole, doplňky stravy pro lepší spaní, pro doplnění energie, proti stárnutí nebo klasické na podporu celkového zdraví. Kromě doplňků stravy tam ale najdete i ekodrogerii, přírodní kosmetiku a třeba i kávu.4. Pidilidi: Pro děti

Pro děti jsem objevila e-shop, ve kterém najdete vlastně všechno pohromadě. Nemusíte tak dlouho procházet obchody nebo rovnou celá obchodní centra, ale v klidu objednat na jednom e-shopu a nechat si vše doručit až pod nos.


5. Fit-Day: Zdravý e-shop

Pro nadšence do zdravého stravování je tu obchod Fit-Day, na kterém mě zaujaly třeba smoothie směsi - ovocné nebo zeleninové, dále protein či kaše na snídaně.


6. Smarty: Elektronika

Smarty je e-shop s elektronikou a doplňky. Co se mi na něm líbí je to, že seženete i elektroniku z druhé ruky, která je o poznání levnější. Pokud ale použité produkty nechcete, najdete tam i plno nových.7. Albatrosmedia: Spousta knížek

Tady asi není moc co popisovat. Knihy, knihy a zase knihy. Za mě jeden z nejlepších dárků (pokud teda obdarovaná osoba čte). Nyní už probíhají dokonce vánoční slevy.


8. BiOOO: Kosmetika, drogerie a další

Jeden z nejkrásnějších e-shopů zaměřený na kvalitní kosmetiku, drogerii, potraviny a potřeby pro domácnost. Sama tady plánuji nakoupit několik dárků k Vánocům, protože tolik bio produktů na jedné stránce jen tak nenajdu.


9. Ageo: Online drogerie

Ageo je největší online drogerie a ještě k tomu tam nakoupíte za super ceny. Největší výhoda? Asi to, že nemusíte táhnout tašky sami, ale přiveze vám je kurýr.10. ZooRoyal

To bych nebyla já, kdyby alespoň jeden z tipů nebyl určený pro zvířata. Na e-shopu Zoo Royal najdete krmiva, hračky a doplňky pro všechny možné zvířata. Udělejte svému mazlíkovi taky radost! U nás dostávají dárky hlavně oni. :)


11. Bonami: Vše pro domov

Na Bonami bych mohla strávit hodiny koukáním na ty nádherné doplňky, nábytek, nádobí a koberce. A taky milion dalších věcí. Najdete tam taky spoustu inspirace a já jejich e-shopu naprosto miluju. Navíc tam mají krásné tipy na vánoční dárky.12. Nutsman: Oříšky

Pokud obdarovaný nemá alergii na ořechy, pak je tohle taky skvělý tip na dárek. Oříšky, sušené ovoce a semínka se nikdy neztratí.


Chtěli byste další článek s tipy na vánoční dárky?
Ejmi <3

6 komentářů:

 1. Skvělé tipy na dárky, teď je pro tento typ článků pravý čas. :))

  OdpovědětVymazat
 2. Ejmi, ráda si tvé tipy projdu.
  Měj hezký večer. Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Super tipy! Taky jsem je nedávno sepsala!
  TADY
  Už se Vánoc nemůžu dočkat!

  OdpovědětVymazat
 4. Hezké tipy pro ty, kteří pořád neví, co koupit. Já mám už 90 % dárků koupených, tak mi už většina stresu naštěstí odpadla 😄😊

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 5. Asi až na tdva e-shopy vše znám. Z Krásnýchvůní budu doufám objednávat :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 6. Zajímavé odkazy. Zboží v příjemných cenových relacích. Já už jsem si na Bonami koupila hodně věcí. Ráda se tam procházím. A u bot mě hodně zaujaly boty s kapsičkami.

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍