pátek 13. srpna 2021

SPOTŘEBOVANÉ PRODUKTY #1

 Spotřebu kosmetiky nemám až tak velkou, proto mi nikdy nepřišlo vhodné psát podobné články. Časem jsem si ale uvědomila, že existuje dost produktů, které jsou fajn a je škoda se o ně nepodělit. Proto se od teď můžete na tyhle články těšit i u mě. Občas. :)

1. Dove One Minute Milk Gel


Tento kondicioner jsem si kupovala v dm drogerii a okamžitě mě zaujal. Moc nadějí jsem do něj ale nevkládala. Nakonec se ukázalo, že opravdu během pouhé minuty dokáže vlasy zjemnit, hydratovat a připravit na jednoduché rozčesání. Takže za sebe doporučuju.

2. Nature Box Strenght Shampoo


Šampony i kondicionery od Nature Box už určitě všichni známe. Pamatuju si, že já jsem jako první zkoušela avokádovou řadu. Tahle s olivou mi ale přijde možná ještě o kapku lepší. Od šamponu nečekám zázraky a tento mi jednoduše vyhovuje. 

3. Dove Powered by Plants - Oil Body Wash 


Zbožňuju olejové sprcháče. A proč? Hlavně proto, že jsem děsně líná se mazat po sprše. Vím, že olejový sprcháč to asi úplně nenahradí, ale alespoň trošku určitě!

4. Šetrné mýdlo na ruce Indulona


Mýdlo na ruce jsem od Indulony měla poprvé, ale rozhodně ne naposled. Mám neskutečně citlivé ruce a po každém (!) mytí si je musím namazat krémem. Od té doby, co jsem používala tohle mýdlo,  jsem si je mazala celkově minimálně. Pro mě je tento produkt zázrak a jsem opravdu ráda, že jsem našla něco, co konečně pomáhá zmírnit tu citlivost. 

5. Exfoliant Geek&Gorgeous


Tento exfoliant mám cca rok, nepoužívala jsem ho moc pravidelně, jelikož jsem to zezačátku s kyselinami přepálila a měla jsem pleť v hrozném stavu. Poslední dobou jsem ho používala asi dvakrát do týdne. Je obecně na pročištění pleti, nechává se chvíli působit. Jediné s čím mi teda fakt nepomohl, je pročištění pórů, ale na to mi obecně nefunguje nic. Kdybyste měli na póry nějaký tip, budu vám nadosmrti vděčná! 😂

6.  Krém na ruce a nohy s kolagenem 


Používala jsem ho jen na ruce a je celkem fajn, ale hydrataci bych určitě ocenila větší. Nedokážu si představit, že bych si s ním mazala nohy a nějak by mi to pomohlo. To asi ne. Ale jak jsem psala u mýdla od Indulony, ruce si teď skoro nemažu, takže v tom možná má taky nějaký podíl!

7. Šampon Garnier Botanic Therapy


Šampon s krásným obalem, ke kterému mám ještě masku. Šampon byl super, já u drogerkových obecně vlastně nepoznám jestli je dobrý nebo ne, prostě šampon.😂 Ovšem masku ještě mám a mohla by být trochu hutnější, přijde mi, že víc tekutá = menší účinek.

Tak to je vše z mých spotřebovaných produktů. Kdybych si na tento typ článků vzpomněla dříve, bylo by jich více.😀 Máte rádi tyto články?

Ejmi <3

4 komentáře:

 1. Z kosmetiky nic neznám, zajímal by mě ten poslední produkt.

  somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 2. Tieto články mám veľmi rada! Vždy prídem na nové a zaujímavé produkty :) Ten šampón s kokosom musel mať nádhernú vôňu!

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovědětVymazat
 3. Olejový sprcháč od Dove mám doma taky, taky jsem líná se mazat po sprše, tak jsem si myslela, že by to mohla být dobrá alternativa, ale moc mi nesedí :(

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Ten poslední šampon mám moc ráda, vždy jsem po něm měla krásně hebké vlasy. :))

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍