pondělí 23. srpna 2021

FRESH BEAUTY // aneb moje další návštěva Sephory

 Nedávno jsem v Sephoře dostala vzoreček masky s růží od Fresh Beauty, do které jsem se okamžitě zamilovala. Líbí se mi jejich obaly, líbí se mi jejich název a neskutečně jsem toužila něco od nich vyzkoušet. A díky vzorečku jsem se přesvědčila, že maska je na první použití přesně taková, jakou jsem si ji představovala. I přes vysokou cenu jsem se rozhodla, že si pořídím set masky a exfoliantu a taky jsem doufala, že se stanou mými oblíbenci, kterými se budu rozmazlovat třeba večer po náročných dnech, kterých mám poslední dobou celkem dost.

ROSE FACE MASK

Mého srdce šampionka. Když si na pleť nanesu masku, která perfektně voní, připadám si jako na dovolené. Nestačí mi hydratace a výživa pleti, chci z toho mít zážitek se vším všudy. A přesně tohle Rose Mask splňuje. Upřímně doufám, že mi chvíli vydrží, protože nejsem typ člověka, který by za kosmetiku chtěl utrácet tisíce, ačkoliv mám ráda kvalitu a jednou za čas si klidně připlatím. 


Kvalita masky oproti jiným (třeba drogerkovým) je jednoznačná. Má zvláštní vzhled, ale to proto, že obsahuje kousky lístků růží.


SUGAR FACE POLISH

Set, který jsem si pořídila, obsahoval i tento exfoliant/jemný pleťový scrub, který já osobně cca jednou do týdně ráda použiju. Není třeba častěji, jelikož používám chemický peeling a další kyseliny, které mají podobný účinek. Ještě jsem ho nevyzkoušela, ale věřím, že bude taky skvělý. Tento exfoliant není s růží, ale s jahodovými zrníčky. Nemůžu se dočkat, až jej vyzkouším! Co říkáte na Fresh Beauty? Znáte tuto značku? Máte nějaký dražší kosmetický kousek, který zbožňujete? Podělte se semnou v komentářích! :)

5 komentářů:

 1. Já do Sephory vůbec nechodím, takže značku neznám, celkově si na dražší kosmetiku vůbec nepotrpím :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám dražší věci od Chanelu, Dioru apod. docela si na to potrpím, protože mi zatím vše vydrželo déle, než věci z drogerky, tuhle značku ale neznám :)

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
 3. Tuhle značku sice neznám, ale vypadá to na skvělé produkty! Ať ti dělají radost. :))

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍