sobota 14. srpna 2021

ABH AMREZY // splněný materiální sen?

Před pár dny jsem si prohlížela produkty na Sephoře a zničeho nic jsem se zastavila u paletky od Anastasia Beverly Hills nesoucí název Amrezy. Viděla jsem ji tam už několikrát a nijak jsem jí nevěnovala pozornost. Tentokrát ale jo! Našla jsem si ji tedy podle hashtagu na Instagramu a v tu ránu jsem byla v šoku. Vždyť ta paletka je nádherná! Spousta stínů, které bych nosila klidně na denní bázi a spousta takových, ze kterých vykouzlím skvělé looky, které mě letos fakt baví zkoušet.

A tak jsem ji hned objednala.

Je to moje první dražší paletka, ale nelituju ani jedné koruny. Už dlouho jsem si chtěla nějakou pořídit, ale žádná mě nezaujala natolik, abych si pro ní jela hodinu do obchoďáku až k letišti, a pak zase hodinu zpátky.😂 Doufám, že se díky ní naučím nějaké nové líčení! A zároveň se trochu bojím, že jsem tímto nákupem započala moji novou závislost, která už tak byla na hraně. 


Mrzí mě, že barvičky této ABH paletky pořádně nevyniknou ani na fotce, ani na videu. V reálu jsou mnohem krásnější, třpytivější, a ta pigmentace! Když jsem dorazila ze Sephory domů, tak zrovna jako naschvál přestalo sluníčko svítit k nám do bytu. Zkusím ji pořádně nafotit ještě i zítra, ale můžete se kouknout i na reels, které jsem s paletkou přidala na můj Instagram


Paletka mě uchvátila už samotným obalem, který je růžový a třpytivý, a to se mi opravdu líbí!


Details


Nemůžu se dočkat, až si udělám čas a vymyslím nějaký look!


Na paletce se mi asi nejvíc líbí ta její rozmanitost. Rozhodně neplánuju mít doma podobných paletek desítky, přece jenom mi to připadá jako možná až zbytečně drahá záležitost (ale mít jednu dvě, možná tři?? :D určitě není na škodu), a proto oceňuju, že s paletkou vykouzlím obyčejný nude look na každodenní líčení, barevný a třpytivý, tmavý, nebo vše dohromady a nepotřebuju mít doma dalších x stínů nebo paletek. Dohromady mám teď už celkem čtyři, z toho jedna je fakt malinkatá s neonovými stíny. :)

Upřímně si ale myslím, že mi bude pár měsíců trvat, než si na ni zvyknu a dokážu vytvořit něco koukatelného. Co se týče kvality, srovnávala jsem swatche s mojí paletkou od Revolution Pro, která byla 2x levnější a opravdu tam ten rozdíl je vidět, zatím ale hodnotím pouze pigmentaci a první dojem. :)


Mám z ní fakt radost. Je fajn si plnit sny, ať už materiální nebo nemateriální a vidět, jak se posouváte❤️


Update: Přidávám fotku mého prvního líčení s touhle paletkou! 🤍

Co na ABH paletku říkáte? Máte zkušenost s dražšími paletkami? Pokud ano, přijde vám to jako dobrá investice nebo zbytečnost? Těším se na vaše komentáře!

Ejmi <3

5 komentářů:

 1. Krásné barvičky! Mám ráda třpytivé věci. :D :D Já zatím žádnou dražší paletku nemám.

  OdpovědětVymazat
 2. Stíny vypadají nádherně 😍

  OdpovědětVymazat
 3. wow! so beautiful color.

  great post!Like your blog, thank you for sharing.

  lux hair shop hairpiece homecoming

  These contents have greatly helped me.

  OdpovědětVymazat
 4. To už tak bohužel bývá, že foťák a kamera zkresluje. Ale myslím si, že stíny jdou vidět krásně a vypadají nááádherně. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je dokonalá paleta, tiše závidím! :) Odstíny jsou nádherné! :))

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍