čtvrtek 22. července 2021

STŘÍPKY Z MORAVY

 Před více než rokem jsem se odstěhovala do Prahy. Hlavně proto, že jsem chtěla do většího města, zažít větší zábavu. Sice jsem prožila téměř celý rok v lockdownu, teď už se to ale za začíná zase rozjíždět. No a já v létě znovu a znovu prchám na Moravu. 

Začala jsem si svého rodného města víc vážit, jelikož je tam klid a hlavně bezpečí. V Praze se bezpečně rozhodně necítím a sama bych nechtěla ani jít vyvenčit večer psa. Taky jsem zjistila, že jsem typ spíše do domu a menší byt, ještě k tomu bez terasy, mě celkem ubíjí. Jenže na dům si student jen tak nedosáhne, žejo. 

No a já si tady odložím nějaké střípky z Moravy! Strávila jsem doma značnou část léta a to si přece zaslouží vlastní článek.


Vyrazila jsem si odpočinout na zahradu, ale jelikož je moje babička šílená, tak odpočinek trval asi 5 minut a zbytek byla práce všeho druhu. 😂  Stejně nejvíc miluju se jen tak vyvalit na sluníčku a užívat si léto a klid. V takové chvíli mi vůbec nic nechybí. 


Jedna z šesti nových knížek, které jsem si odhodlaně objednala. 


Můj malý pomocníček. Ovoce mu teda moc nejelo, ale za očuchání nic nedá. Moje zvířata jsou asi hlavní důvod, proč jezdím do Zlína tak často. Od té doby, co mi umřela moje chlupatá láska, se o moje další dva chlupáče neskutečně bojím a chci s nimi trávit co nejvíc času. Nevím jak u vás, ale moji chlupáči jsou neskutečně věrní parťáci. 


Podle mě by se z fleku mohl dát na psí modeling!

Nechybělo ani trhání višní

A borůvek!


Asi poprvé v životě jsem viděla (a rovnou dva) roháče. Udělalo se mi mírně nevolno, jelikož mám fobii z brouků a tohle bylo vážně, ale vážně velké. Fuuj!


Tak to vidím minimálně na koláč a marmeládu!


Občas se taky normálně obleču! Taky dokážete občas někdy jít do města jen tak obyčejně, nenamalované, nebo třeba s mírně mastnými vlasy? Mně tohle přijde jako důkaz sebevědomí. les & ticho (...a klíšťata)

sunset catcher


S kamarádkou jsme se rozhodly, že se zajdeme projít do lesa, jenže takovou kalamitu hmyzu jsme nezažily ještě ani jedna. Přísahám, že na nás lítaly klíšťata s křídly! Vůbec jsme nevěděly, že tohle existuje. Jelikož jsme s sebou měly psa, který na sobě během pár minut měl asi 8 klíšťat, rychle jsme je z něj setřepaly a utíkaly z lesa pryč. 😂 ale fotky máme pěkné!


Nechyběla ani zastávka na sushi. Vlastně jich bylo víc, ale raději to nepočítám. Sushi je láska!


KFC vždy a všude. Oceňuji, že všichni moji kamarádi jej milují tak jako já. Teda kromě mého přítele, samozřejmě😂


A nesmí chybět ani fotka ze zápisu na VŠ, kterou jsem si vybrala právě ve Zlíně. Ale ono těch výšek ve finále bude víc, s tím jak mě to studium baví, haha.


A nakonec trochu té chlupaté lásky


A jak si léto užíváte vy? Já jsem letos fakt spokojená!

Ejmi <3

4 komentáře:

 1. Krásne fotky! :) Psík je naozaj rozkošný

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovědětVymazat
 2. Na Moravě je opravdu krásné! Moc hezké fotky, úplně z nich cítím tu pohodu. :))

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásné fotky, je vidět, že si užíváš a to je moc dobře! :)
  Já trávím hodně času na tenise, na koních, při čtení. Taky jsem se dala hodně do pečení. Od začátku července jsem udělala už 11 buchet :D teď se mi zrovna peče cuketová nádivka, jsem zvědavá na výsledek :)
  Leník

  OdpovědětVymazat
 4. Brouky také moc nemusím, ale ten roháč se mi zrovna docela líbí. :) Na něj bych chtěla narazit. Pejsek je opravdu model.:) Je krásný.

  somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍