pondělí 12. července 2021

PÉČE O VLASY S VERONICA ORGANICS // spolupráce

 Recenze tady dlouho nebyla. A každý se přece rád inspiruje! Tak vám dneska jednu přináším. A to na přírodní kosmetiku Veronica Organics, hlavně produkty na vlasy, a ne jen tak ledajaké, takže doporučuju číst dál!

Jemné vlasy bez objemu - životní smůla?

Tak přesně takové vlasy má moje mamka, a já jsem vděčná, že je nemám po ní. Přijde mi to tak trochu jako životní smůla, protože s nimi nic moc nejde udělat, spousta produktů je jen zatěžuje a málo co opravdu pomůže. Jenže po tomto šamponu Veronica Organics jsem od mamky snad poprvé v životě na nějaký produkt uslyšela chválu. Vlasy jsou po něm opravdu jaksi pevnější a tvrdší, o čemž si člověk s jemnými vlasy normálně může nechat jen zdát. Doporučuje ale rozhodně nevynechat kondicioner.


Vlasy dlouhé až po zem

Moje dlouhatánské vlasy jsem se jednoho dne rozhodla z minuty na minutu nemilosrdně ušmiknout a doteď toho nelituji. Zároveň mě ale napadlo začít testovat tento šampon a na vlastní kůži si vyzkoušet, jestli funguje. Tady to bylo těžké poznat, jelikož mi vlasy rostou vcelku rychle i normálně. Kvalitní šampon na růst vlasů byste určitě měli mít, když právě o ten rychlejší růst stojíte. A v takovém případě je raději nekupujte v drogérce a zkuste třeba tento.


Nekonečná mastnota

Mastné vlasy, to je kapitola sama o sobě. Najít šampon, který by maštění vlasů zabránil, nebo spíš zmírnil, není vůbec lehké. Musíte zkoušet a zkoušet kvalitní šampony a doufat, že jednoho dne najdete ten pravý. Šampony Veronica Organics jsou zcela přírodní a to poznáte už jen díky přičichnutí, kdy ucítíte silnou vůni bylin. Já jsem bohužel ten pravý stále nenašla a vlasy se mi zmastí klasicky už po jednom nebo dvou dnech. S tímto šamponem jsem na rekordních třech dnech, víc už bohužel nedám.😂

Husté řasy a obočí téměř zadarmo

Přesně tak, řeč je o 100% ricinovém oleji, který jsem začala používat už před několika lety. Opravdu funguje. Jediné co k němu potřebujete je trpělivost. Ricinový olej by se totiž měl nanášet každý den po dobu minimálně několika týdnů. Vlastně dokud neuvidíte výsledky.


Nanášení je nejjednodušší vatovou tyčinkou, pomocí které se olej hravě dostane na všechny řasy a krásně s ním obtáhnete obočí. Je skvělý třeba taky na místa, kde vám nerostou vlasy. Mně to opravdu pomohlo, ale bez trpělivosti a pravidelnosti to nepůjde.

Přijde mi naprosto šílené si kupovat předražená séra, která většinou stejně obsahují klasické suroviny, jako třeba právě ricinový olej. A pokud si na webu Veronica Organics něco koupíte, tento olej dostanete automaticky zdarma k nákupu. 


A čeho není v dnešní době nikdy dost jsou antibakteriální gely. Tento mi neskutečně voní a i přes vysoký obsah alkoholu vynikne příjemná vůně citronové trávy. Jen je teda dost tekutý a já raději gelovou konzistenci. :)

Používáte nějaký produkt na vlasy, na který nedáte dopustit? Nebo stále hledáte ten správný?

Děkuji e-shopu www.ladybio.cz za poskytnutí produktů k recenzi!

Ejmi <3

2 komentáře:

  1. Produkty vyzerajú super a vedela by som si niektoré z nich predstaviť aj vo svojej starostlivosti o vlasy :) Ja momentálne skúšam šampóny od Natura Siberica a som spokojná

    Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá to na skvělé šampony a péči, moc ráda bych vyzkoušela - snad někdy. :))

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍