pondělí 26. července 2021

MOTIVACE NA ZDI / POSTER STORE // spolupráce

 V našem současném bytě bydlíme téměř rok a narovinu říkám, že si na nějaké dekorování zrovna dvakrát nepotrpíme. Ale co takhle si zkrášlit zdi obrazy a každý den koukat na to, co milujeme? To už je jiná! Už při rozbalování jsem byla nadšená. Tohle je naprostá nádhera!

V rámci spolupráce s Poster Store, který nabízí cenově dostupné plakáty a rámečky, jsem si mohla vybrat několik plakátů a rámečků, které jsem si nakombinovala zcela podle sebe. Nejvíc se mi líbí to, že si můžete objednat klidně víc plakátů a pak si je měnit do rámu třeba podle ročního období nebo nálady. Bohužel je ještě nemáme na zdi, ale až budou, určitě vám je zase ukážu.

Když jsem zahlédla tento "coffee guide" plakátek, hned jsem si ho představila, jak si lebedí vedle kávovaru a naše kuchyň díky němu vypadá tak nějak víc moderně. No a celkem se to povedlo!


Jsem přesně ten typ člověka, který má rád motivační citáty. A tento citát jsem si přečetla už kdysi dávno a od té doby mi neustále našeptává a já se snažím dělat vážně už jen to, co mě baví! A jelikož zrovna rozjíždím jeden projekt, tak jsem si ho dala ke stolu, přesně tam, kde ho uvidím každý den.

Zbožňuju tento obrázek s citátem <3

Na webu Poster Store najdete přímo kategorii s plakáty “citáty”, kde si můžete vybrat podle svého gusta! A navíc, každé úterý vychází nová kolekce, takže koukejte na web pravidelně, a určitě svůj vysněný plakát najdete.

A co další obrazy? Já jsem měla okamžitě jasno. Jelikož naprosto miluju cestování, chtěla jsem alespoň jeden takový! Nejvíc se mi líbily plakáty s Italským mořským pobřežím.


Obrazy s cestovatelským nádechem ve mně probouzejí motivaci. Chtěla bych totiž vidět celý svět. A není nic lepšího, než mít byt krásně vyzdobený, a ještě se díky tomu popohánět dál!

Dřevo použité na plakáty Poster Store, které se tisknou ve Švédsku pochází z lesů, které splňují nejvyšší ekologické a sociální standardy.


Plakát s mapou světa je jednoduchý ale přitom perfektní. Na komodě máme kromě šíleně se rozrůstající monstery celkem prázdno a a tento obrázek to dokázal pěkně oživit. V reálu to vypadá mnohem lépe, ale všechno fotky prostě zachytit nedokážou. :)

Pokud sháníte obrázky nebo dekorujete byt, mám pro vás slevu na nákup s kódem: EJMI35 - sleva 35 % - můžete využít až do 22.8.

Mít doma všelijaké obrazy je dnes neskutečně IN! Máte je taky? Pochlubte se v komentářích, jaký jste ulovili!

5 komentářů:

 1. Nádherné! :) Obrazy takéhoto typu doma ešte nemám, no vždy sa mi nekutočne páčili a dokonca nad ich kúpou rozmýšľam, miestnosti dodajú nádherný vibe

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny krásný!! Ten druhý - citát - bych si asi nepořídila, protože vím, že ten si snadno vytisknu sama, ale jinak všechno nádhera!! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Vybrala sis nádherné plakáty, takové čisté - přesně můj styl. :))

  OdpovědětVymazat
 4. Vybrala sis moc hezké plakáty :) já mám na stěně obrazy, které jsem fotila :)
  Leník

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍