úterý 6. července 2021

LUHAČOVICE

Na jednu z nejkrásnějších procházek na Zlínsku můžete vyrazit klidně do Luhačovic. Kolonáda, spousta zdravých pramenů (já z nich mám nejraději Vincentku), nechybí ani lázeňské oplatky a pokud jste odhodlaní na delší procházku, dojdete až k Luhačovické přehradě, kde si můžete třeba půjčit šlapadla nebo jít naproti na koupaliště. K přehradě jsme tentokrát s nešly, naše kroky vedly hlavně do centra na fotografování. No jo, holky 🙌🏼😂


Tohle léto si chci co nejvíc užít na Moravě. Zbožňuju tady ten klid, přírodu a celkově tak trochu volnější atmosféru než v Praze. A taky tady mám rodinu, se kterou chci strávit co nejvíc času, toho totiž není nikdy dost. 
Jelikož jsem si v Luhačovicích chtěla natočit reels na Instagram, tak nemám vlastně skoro žádné fotky. To bych si to upřímně už asi ani nedokázala užít, kdybych na celý výlet koukala skrz čočku foťáku. Každopádně pokud byste chtěli vidět výsledný reel, najdete ho tady. A klidně dejte follow kamarádce, bude fakt ráda! 😂🤍


Byli jste někdy v Luhačovicích nebo se tam chystáte? Nebo někde na východní Moravě? Dejte mi vědět do komentářů!🙌🏼🤍
Ejmi <3

6 komentářů:

 1. Tam jsem nikdy nebyla..ale ráda bych.. :( Moc hezké fotky!! :))

  OdpovědětVymazat
 2. Luhačovice! Znám a miluju! :)

  Ela

  OdpovědětVymazat
 3. Já Luhačovicemi jenom projížděla, ale ještě jsem tam nebyla, ale jednou bych se tam moc ráda podívala :). Kamarádka tam měla na střední praxi, tak mi o nich vyprávěla :). Krásné fotky :).

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to tam moc krásně a moc krásné fotky. Tam se rozhodně jednou podívám, protože tam jednou pojedeme na dovolenou, abychom to tam procestovali podle stírací mapy ČR :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Fotky jsou krásné :) V Luhačovicích jsem nikdy nebyla, ale doufám, že se tam někdy podívám :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné fotky, v Luhačovicích jsem shodou okolností byla tento víkend a jsou opravdu překrásné! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍