sobota 3. července 2021

GOLDEN HOUR

 Zbožňuju západy slunce. Na východy mě moc neužije, protože nejsem ranní ptáče, ale za to každý západ slunce bych nejraději prožila a ještě si ho zaznamenala. Tentokrát se to povedlo💗
Nebylo to zas tak jednoduché, jak se může zdát. Jakmile jsme s kamarádkou uviděly na opačné straně než jsme stály krásný západ, utíkaly jsme přes pole hlava nehlava, po cestě odhodily svetry, klíče od auta i telefon a vyfotily si skvělé fotky. U tzv. “Golden hour” jde totiž o minuty. A někdy ta nejkrásnější chvíle trvá jen pár vteřin. Stálo to za to? Rozhodně!🙌🏼😍

Ejmi <3

6 komentářů:

 1. Souhlasím, též nejsem ranní ptáče, takže východy slunce jen na dovolené, ale ty západy, ty prostě miluju, to je srdcová záležitost.
  Povedlo se vám to zachytit moc hezky 😊

  OdpovědětVymazat
 2. Milujem západy slnka! A teraz mám byt otočený práve na západ, takže si golden hour môžem vychutnať každý večer a je to jednoznačne moja obľúbená časť dňa 😍 Fotky vyšli nádherne, veľmi ti to pristane!

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: Dlho očakávaný projekt — kolekcia oblečenia SIMPLYBERENICA

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky se moc povedly! Krásně vystihly golden hour :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Taky miluju západy slunce (i východy). A taky jsme vždycky se ségrou běžely, abychom stihly západ na nejlepším místě a v nejlepší čas. :D :D Fotky jsou moc hezký. :))

  OdpovědětVymazat
 5. Západy slunce zbožňuju, ono i východ slunce na krásném místě stojí za to vstávání, ale západy slunce si užívám daleko častěji. A strašně ráda sleduju hvězdy na nebi, léto je k tom přímo ideální!

  OdpovědětVymazat
 6. Úžasné fotky! Západy slunce jsou jedním slovem dokonalé. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍