sobota 17. července 2021

ASTRID AQUA BIOTIC // spolupráce

 Krásný den! Dnes teda doslova. Venku je krásné počasí, já mám kupodivu skvělou náladu a ještě mi dorazil očekávaný balíček od Astrid, který jsem dostala v rámci spolupráce. Přiznám se, že jsem spoustu věcí z tohoto balíčku už v minulosti vyzkoušela, tak vám k nim můžu rovnou i něco povědět.

Astrid Aqua Biotic

Na balíčky připravené s láskou je vždy radost pohledět. Dostala jsem vážně boží dárečky, ale vás určitě víc zajímají samotné produkty, takže jdeme na ně.


Čím jiným začít než tím, co neznám. I když vlastně znám. Už chvilku jsem po této micelární vodě ve spreji pokukovala. Tahle micelárka by měla odlíčit dokonce i voděodolný makeup. Jediné, co k ní potřebujete, je klasický odličovací tamponek. Ideální na dovolenou (pokud se malujete) kdy můžete z odličování vykouzlit i příjemné osvěžení.


Další pomocník je tahle pleťová voda - tonikum (obsahuje alkohol), kterou jsem dřív velice ráda používala, bohužel ale úplně špatně. Teď ji využívám jako dočištění po odlíčení a je to super pocit! Pokud máte mastnější pleť, tak kosmetiku s alkoholem používejte opatrně. Mně přijde, že se mi kvůli alkoholu v kosmetice právě v letních dnech víc mastí pleť.

Na odlíčení očí už nepoužívám nic jiného než dvoufázový odličovač

Cestovní balení micelárky a odličovače na oči a rty jsem nesmírně ocenila a rovnou si je sbalila na cestu. K nezaplacení! 


Krém Astrid Aqua Biotic na normální/smíšenou pleť používám už několik měsíců i mimo spolupráci. Na léto je naprosto perfektní. Je lehoučký, vhodný na den i noc a jako bonus příjemně voní. A taky je vážně levný a seženete jej snad všude, já jej kupovala v Albertu, když jsem nějaký zoufale potřebovala. 


Astrid balzámy na rty určitě nejsou k zahození, spíš právě naopak. Na léto mám s UV ochranou, od Astridu jsem ale dostala i tento kokosový a s aloe vera. A zrovna třeba kokosové balzámy mám moc ráda!


Kromě již představeného odličovače očí a rtů tady mám ještě klasické odličovací mléko, které jsem nikdy v lásce neměla, až loni jsem si ho oblíbila. Suchou pleť ale nemám, takže ho daruju mamce, která nepoužívá nic jiného a má je fakt ráda! 
Děkuji firmě Astrid za zaslání tohohle vymazleného letního balíčku a vy mi určitě napište do komentáře, jaký Astrid produkt máte nejraději!😊
Ejmi <3

3 komentáře:

  1. S tou micelární vodou mám zkušenost a je docela faajn. :))

    OdpovědětVymazat
  2. Astrid je dle mého klasika, která nikdy nezklame stejně jako Nivea. :))

    OdpovědětVymazat
  3. Zaujali mě jejich lesky na rty! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍