pondělí 7. června 2021

SUMMER DAYS 🤍

 Léto je za rohem a to je vždycky všechno tak nějak lepší. Poslední dobou se mi vážně daří vše na co sáhnu. Na blog (a vlastně na nic) tak nějak už klasicky nebyl čas, ale dneska mám chuť zase pár řádků napsat. 


Začnu možná dnešním dnem. Pondělí. Konečně otevřené restaurace a mnoho dalšího. Náš plán byl naprosto jasný. Šup na test a hurá na running sushi.
Dnešek byl skvělý. Ta vděčnost za obyčejné věci jako zajít si do restaurace je teď obrovská! Kvalita fotek sice pláče, ale mně se jednoduše nechtělo strávit x minut focením.


Přítel měl poslední květnový den ve znamení očkování, já odpočinku. Naprosto neplánovaně jsem si odnesla z obchodu foťák, který jsem ale už chvíli plánovala koupit hlavně na videa a taky na to, abych se něco přiučila před koupí pořádné zrcadlovky.Focení je něco co mě neskutečně baví, nemůžu ale říct, že bych v tom byla zrovna dvakrát dobrá a už vůbec to, že tomu rozumím. Na tom bych ale chtěla v budoucnu trošičku zapracovat.

Dnes, když pokračuju v psaní tohoto článku, už je sice další pondělí, ale to nevadí. 
Po náročnějším dni jsem už jsem se chtěla už jen uvelebit na sedačce, vzít iPad a pustit se třeba do upravování fotek, což mě většinou baví a uklidňuje. Od doby co jsem přijela z dovolené se ale technologiím spíš vyhýbám. Cítím, jak mi berou energii a přestávají mě bavit. Snažím se omezovat Instagram na minimum, a taky klasické prokrastinační brouzdání po internetu. Ale kdo ví, třeba teď skrz více volného času a focení přece jen budu víc tvořivá na Insta. :)Procházky po Praze rozhodně taky patří mezi moje #selfcare aktivity, hlavně když je večer příjemné teplo, ideální na toulání kouzelnými pražskými uličkami🤍 ps: úplně nejlepší jsou procházky s něčím dobrým k tomu! A kdybyste byl někdo z Prahy a chtěl se přidat, hned mi napište!💗

 


A jak se máte poslední dobou vy?🙌🏼💗


3 komentáře:

 1. Super fotky, super dny!! A přesně tebe hledám. :D :D V Praze mám jen kamarády, žádné kamarádky a nějaká ta kamarádka, na procházky po Praze, kafíčka a tak, mi chybí. :D

  OdpovědětVymazat
 2. K novému foťáčku gratuluji, ať ti dělá radost a krásně se ti s ním fotí! :))

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkný článek a foťáček tiše závidím, už bych také potřebovala jiný :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍