úterý 30. března 2021

MISS SPORTY A JEJICH NAROZENINY | spolupráce

 Asi nebudu jediná, když napíšu, že na značce Miss Sporty jsem se začínala malovat. Bylo to na základce. Pamatuju si, že jsem od této značky měla veškeré řasenky a po nějaké době se odhodlala i ke koupi make-upu, který se na pleti příšerně drolil a nakonec z něj nezbylo nic. Od Miss Sporty jsem taky měla vždy plno laků na nehty, protože měli obrovský výběr za minimální ceny.


A teď už slaví 25 let. Jsem vděčná, že můžu být součástí blogerek, které značku Miss Sporty propagují. Propaguju kosmetiku, na které jsem se já sama začínala malovat. Neuvěřitelné.

Naprosto rozkošný kus dortu - přesně tak bych popsala tento balíček, který mi kurýr předal. Hned jsem letěla zpátky do bytu prozkoumávat obsah krabičky a taky si trochu zavzpomínat na začátky, jelikož spoustu produktů jsem už v minulosti měla. 


Tak se pojďme podívat na ty nejzajímavější kousky!

1. MAKE-UP - Perfect to Last 24h


A rovnou dva odstíny. Věřím, že make-upy od Miss Sporty ušly od mojí tragédie ze základky dlouhou cestu, a že budou fajn. Za poslední dobu se mi jich doma sešlo víc a proto udělám samostatný post s recenzí, kde určitě budou i tihle fešáci. 

2. LESKY NA RTY - Precious Shine Lip Gloss


 Přísahám, že jsem doma neměla ani jeden, a poslední dobou jsem po nějakých pokukovala. No a teď se mi tu sešly rovnou tři. Okamžitě a nejvíc mě zaujal nejsvětlejší odstín, který jsem si s sebou sbalila i na dovolenou. Ostatní jsem ještě nezkoušela, ale rozhodně přijdou na řadu. Lesky na rty se mi začaly hodně zamlouvat!

3. MULTIFUNKČNÍ PALETKA & EYEBROW KIT


Ačkoli má tahle multifunkční paletka některé stíny pěkné, pro mě není vůbec využitelná. Ale pro někoho by třeba mohla být užitečná. Za to paletka na obočí, tzv. Eyebrow kit, je produkt, který jsem už před několika lety používala a byla jsem moc spokojená. Vlastně se moc těším, až ji začnu zase používat!

4. MASCARAS


Konečně mám žlutou Miss Sporty řasenku! Slyšela jsem na ni spoustu chvály, ale nikdy jsem jí v drogérce nevzala. VŽDY jsem sáhla po růžové. Měla jsem ji snad tisíckrát a klidně bych si ji koupila zas. Proto jsem moc zvědavá na tuhle. Fialovou řasenku “Pump Up Booster” jsem kdysi zkoušela a pamatuju si, že měla obrovitánský kartáček, který mi vůbec neseděl. Na to jak byl velký, řasenku nanášel pomalu a hlavně jsem ji měla naprosto všude. Co se týče růžovky “Naturally Perfect”, nedávno jsem ji zahlédla (nejspíš) někde na Instagramu a zaujala mě už jen tím krásným obalem. Hned jsem ji vyzkoušela a je parádní!

5. LAKY NA NEHTY 


Poslední produkty, které bych vám chtěla ukázat (i když je všichni známe) jsou laky na nehty. Musím říct, že Miss Sporty má mnohem lepší kvalitu laků než dříve. Nalakovala jsem si nehty na dovolenou a úplně v klidu přežil týden ve všemožných podmínkách. A svůj odstín si vybere úplně každý!

Tak co, holky? Začínaly jste se taky malovat s Miss Sporty? A jaký je váš oblíbený produkt? Těším se na vaše komentáře!😊

3 komentáře:

 1. Laky od Miss Sporty mám vážne rada. Za tú cenu držia skvelo a aj pigmentácia je super. Ps: veľmi pekné fotky ♥

  xx Alexandra z 𝕄𝕊 𝔸𝕃𝕎𝔸𝕐𝕊 𝕃𝔸𝕋𝔼 / INSTAGRAM

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je krásný balíček :) Také jsem začínala s Miss Sporty :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Ten kousek dortu je opravdu originální, oceňuji jejich kreativitu a produkty také nikdy nezklamou! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍