pátek 19. března 2021

Kousek zdraví z Perly zdraví | spolupráce - kód Ejmina10

Doplňky stravy se snažím brát, ale často zapomínám. Většinou si ale velice dobře vzpomenu tehdy, kdy mě něco opravdu trápí (únava, něco mě bolí atd...). Taky skvěle pomáhá si jednoduše napsat připomenutí někam, kam vím, že se každý den podívám - třeba diář.
Před nedávnem mi přišel v rámci spolupráce balíček od Perly Zdraví a ráda bych vám dnes ukázala, které doplňky stravy jsem si na testování vybrala. Samozřejmě v článku najdete slevový kód, kdybyste si chtěli taky něco pořídit.


Hned na úvod musím napsat, jak moc se mi líbí, že jsou nádobky na tobolky velké akorát tak na to, kolik obsahují tobolek. V 90% se mi stává, že je nádobka děsně velká a tobolky se válí na spodu.

Klid a spánek

Obrovský problém mám se spánkem a celkově s nějakým režimem. A poslední dobou i se vstáváním. Mám pocit, jako bych každé ráno vstávala z mrtvých. 
Dost často se mi spát nechce vůbec a když chce, tak neusnu. Proto jsem si vybrala dva celkem podobné produkty: Tryptofan a 5-HTP. Jeden pro sebe, druhý pro mamku. Měly by pomáhat nejen k lepšímu spánku, ale i celkově k lepší náladě a to se mi teď vyloženě hodí.Lepší klouby a kosti...

Bohužel máme v rodině problémy s klouby a já se upřímně dost obávám, že mě to brzo dožene taky. Proto moje další cesta na webu Perly zdraví vedla k doplňkům stravy určené na klouby. Vybrala jsem Chondroitin sulfát a Vitamín K2 (+D3).
Chondroitin je určený přímo pro klouby a Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí. Soustředění 

Soustředění je něco, co mě poslední rok obchází obloukem. Neustále ztrácím pozornost, nemyslí mi to a jsem jednoduše roztěkaná. Proto jsem vděčná za to, že existují tyhle tobolky DMAE. Jednu do sebe hodím a zaliju zeleným čajem pro ještě lepší účinek. Nemusíte být zrovna student, věřím, že dokáže pomoct i při práci, což se teď hodí hlavně těm, kteří jsou na home office.

Perla zdraví má na svém webu celkem velký výběr doplňků stravy, třeba Smilin na dobrou náladu. Ty jsem moc chtěla, ale bohužel nebyly naskladněné.
Slevový kód na objednávku je Ejmina10

Používáte doplňky stravy? Jaké jsou vaše nejoblíbenější?

4 komentáře:

 1. Ja denno denne - vitamin D, C, železo, magnezium... občas si dam melatonin - ten je fajn ak sa človeku moc nechce spat - učinkuje do 30 minut. a nie je navykovy.
  Tuto značku ani nepoznám, ale doplnky vyzeraju dobre.
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
 2. Doplňky stravy používám, momentálně beru pupalku, zinek, magnesium a vitamin D :) I když poslední dobou na to často zapomínám :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Doplňky stravy také užívám, ale problém je, že také často bohužel zapomínám. Tohle je věc, kterou se snad nikdy nenaučím plně dodržovat. :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já upřímně moc ty doplňky nepoužívám asi bych měla začít :D Tak uvidím zda se rozhodně a zkusím i tyto produkty ♥

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍