středa 17. března 2021

TIPY | Únor 2021

 Únor máme (dávno) za sebou a protože jsem si slíbila, že si každý měsíc najdu věci, které mě bavily nebo vyzkouším něco nového a sepíšu tipy i na blog, tady jsou!

Únor pro mě byl dost náročný, ke konci měsíce jsem ale přijela po třech týdnech do Prahy a začala mi pohodička. Ten poslední týden jsem měla jednoznačně nejvíc odpočinkový a právě většina tipů bude právě z konce měsíce.

1. Selfcare chvilky díky peelingu

Peeling jsem si neskutečně oblíbila už v létě 2020 a na podzim jsem na něj nějak zapomněla. Jelikož ale hledám pořád další a další produkty, díky kterým si co nejvíc zpříjemním tuhle šílenou dobu, vyzkoušela jsem nový a tentokrát ten od Ziaji. Trochu jsem se obávala vůně, ale ve finále mi neskutečně voní a už je skoro celý pryč. 


2. Netflix & Chill

Já a film nebo seriál? Zázrak. Většinou si říkám, že je to jen plýtvání časem a pouštím si seriál jen když jím. Tentokrát ale přítel pustil na Netflixu seriál Behind Her Eyes, který mě okamžitě zaujal a byla to naprostá, ale naprostá pecka! Ještě teď jsem v šoku z toho, jak skončil. Jen je škoda, že neměl víc dílů.

Pak jsme zkoukli ještě film I care a lot, což byla další pecka a moc mě bavil. Nebyl sice tak super jako Behind Her Eyes, ale fakt doporučuju kouknout na obojí. Najdete je na Netflixu, jsou to skvěle hodnocené novinky. I když tuším, že většina z vás už je viděla.😅

3. Řasy až do nebes

Obletěla Instagram a samozřejmě obkroužila i kolem toho mého. A já samozřejmě neodolala. Jojo, mluvím o řasence Sky High, která mě neskutečně lákala. Hlavně proto, že jsem měla vcelku opelichané řasy po umělých a potřebovala jsem zázrak.
Řasenka opravdu funguje, řasy prodlouží a hlavně - neobtiskává se! Na to jsem totiž po dvou řasenkách od Benefitu neskutečně alergická. 


4. Hydratace jednoduše a účinně

Když potřebuju pořádnou hydrataci, poslední dobou nejraději používám klasické pleťové oleje. Tento meruňkový lze použít i na vlasové zábaly. Dávám si ho na noc na pleť a přes noc krásně vyživí. Je určený na všechny typy pleti, tak se nebojte vyzkoušet. Já ho kupovala v lékárně.

A co v únoru nejvíce zaujalo/bavilo vás?😍

1 komentář:

  1. I care o lot jsem viděla minulý víkend a film se mi moc líbil, hlavně ten závěr. :D :) Řasenku vychvalují všichni kolem a asi také neodolám. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍