neděle 28. března 2021

BŘEZEN 2021 | naděje, odpočinek & změna

 Březen. Moje naděje, že už snad brzy budou dny teplejší a teplejší. 


Začátek března teplý samozřejmě nebyl a já vlastně ani moc nevycházela ven. Zima mi už lezla na mozek a hlavně na kůži. Dvě až tři vrstvy oblečení doma a topení na maximum? Normálka. Nemohla jsem se zahřát. 

Motivace mi došla už dávno a já už měla všeho tak trochu plné zuby. Vlastně jen toho, že mi došla motivace. Tak moc jsem se chtěla soustředit, ale nešlo to. Vůbec na nic. Alespoň jsem se začala víc koukat na Netflix - za to jsem ráda!

Teď už je ale pár dnů venku teplo a já nemůžu být šťastnější. Vážně - slunce & teplo je vlastně jediné, co já k životu potřebuju!


V březnu jsem se opravdu pustila do čtení. To znamená, že jsem konečně přečetla víc než jednu knihu měsíčně jako v lednu a únoru. Tentokrát jsem přečetla tři. Jaké knihy jsem četla? To vám prozradím v samostatném článku, protože mě všechny neskutečně bavily!


Taky jsem načerpala sílu a motivaci (která ale stejně není nekonečná, tak bych poprosila už konec tohoto blázince) na dovolené, ale na tu si chystám taky samostatný článek. :)

Konečně je venku větší teplo (teď teda zrovna prší), a já jsem samozřejmě začala hned po karanténě chodit na procházky. Asi po půl roce jsem si pustila do uší podcast a užívala si sluníčka, kterého jsem ani po Egyptě neměla dostatek.


Nikdy bych nevěřila, že se mi povede kompletně převrátit můj spánkový režim právě v této době, kdy člověk nemá občas sílu ani vstát z postele. Ale povedlo. Už dlouhou dobu beru doplňky stravy a snažím se chodit spát ve 21h. Z budíčků kolem desáté a jedenácté jsem se začala sama od sebe probouzet kolem šesté a sedmé. Beru to jako svůj největší úspěch za poslední dobu a dost mi to pomáhá s produktivitou. Vlastně jsem každý den překvapená, když mám v poledne už všechnu práci hotovou.😅


Další převrat v březnu byl, když mi kamarádka poslala, že si ustřihla ofinu a posílala mi nějaké fotky holčin s krátkými vlasy. Mně se to zalíbilo a během tří minut už jsem brala nůžky do ruky. Ofinu jsem nikdy neměla a vždy jsem ji chtěla mít. Každý mi ale říkal, ať to nedělám, a tak jsem to neriskovala. Ale teď? Vlastně jsem si to ani nevyzkoušela nanečisto a rovnou střihla. Za další minutu jsem dala nůžky přítelovi a řekla mu, ať mi ustřihne vlasy a vzali jsme to snad víc jak o 20 cm. Vůbec nevím, kolik to bylo. 


Moje pocity? Děsná úleva. Dlouhé vlasy jsem měla jen proto, že jsem z hecu chtěla mít co nejdelší. Ale česání, péče a celkově všechno bylo utrpení. Nosila jsem je jen v culíku, drdolu nebo copu.


Pokud zrovna nepiju zelený čaj, což není moc často, zkouším různé ovocné. Tento je třeba hrozně dobrý! 


Taky mi hrozně chybí running sushi. Tak jsem se rozhodla si objednat na večer k seriálu. Kdo mě zná, tak ví, že naprosto nesnáším si sushi připravovat doma. Nemám ráda tu ulepenou rýži, hrnec od rýže, proces chlazení a hlavně nesnáším ztrácet čas takovými zdlouhavými zbytečnostmi, když si ho můžu jednoduše objednat. Takže rozvoz to vyhrál. Navíc s takovou slevou, že to bylo skoro zadarmo.


Jsem ráda, že si sem na blog píšu takové malé shrnutí měsíce, protože jinak by mi asi kompletně splynuly do jednoho roku. Vybírám teda jen pár střípků, jinak bych místo článku mohla každý měsíc vydávat knihu.😆 

3 komentáře:

  1. Skvelý článok. Mám moc rada presne tieto mesačné zhrnutia. Inak moc sa teším na článok o dovolenke ♥
    xx Alexandra z 𝕄𝕊 𝔸𝕃𝕎𝔸𝕐𝕊 𝕃𝔸𝕋𝔼 / INSTAGRAM

    OdpovědětVymazat
  2. Dovolenou jsem ti tiše záviděla i na Instagramu, ale samozřejmě ti jí přeju! :D :)) Je důležité umět vypnout a určitě jsi načerpala spoustu energie. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍