neděle 9. srpna 2020

Osvěžení jménem růžová voda a další | recenze Purity Vision

Seděla jsem doma v obýváku a s radostí jsem otevírala balíček od firmy Purity Vision, který mi byl zaslán k recenzi a nemohla se dočkat, až jednotlivé produkty vyzkouším! 

Jako první moje oči spatřily růžovou lahvičku s podobným názvem - Růžová voda. Opravdu jsem doufala, že bude vonět přesně tak, jak jsem si tu vůni vybavovala ve svojí hlavě. Lahvička byla, stejně jako ty ostatní, ze skla, takže se žádné zbytečné plastování nekonalo. Urychleně jsem si umyla obličej, abych ji mohla konečně vyzkoušet. Střík střík. Ta svěží, květinová vůně. Okamžitě jsem se zamilovala a už v ten den měla Růžová voda svoje místečko na mojí koupelnové poličce. Ráno po probuzení, večer před spaním, nebo jen tak za odměnu. Takhle moc jsem si ji zamilovala! Tu vůni si jednoduše oblíbíte. Naprostý #musthave je mít ji u sebe v kabelce v horkém letním dni na osvěžení. A co vlastně umí? Je dost univerzální. Používám ji k hydrataci a zpevnění, již zmíněnému osvěžení a nebo na dočištění pleti. A taky chvíli před nanesením makeupu. Co mě na ní ale (kromě vůně) zaujalo nejvíc, jsou její protizánětlivé účinky. Po celou dobu co jsem ji používala mi téměř vymizelo akné a nevracelo se. Je naprosto přírodní a vhodná pro alergiky, proto ji pořídím celé svojí rodině a já už si musím pořídit nové balení taky! Každému z vás ji opravdu vřele doporučuju.

Další dva produkty, na které se spolu podíváme jsou vanilkové máslo a olej, jak jinak než z oblíbené vanilkové řady. Ty jsou určené na suchou a zralou pleť a musím říct, že jsou opravdu extra výživné! Pro jejich univerzálnost jsem vanilkové máslo vyzkoušela třeba i na suché paty nebo suchou pokožku po častém holení nohou. Jeho konzistence je naprosto skvělá. Na první pohled máslo, v rukou je tak nadýchané, že mi přišlo jako pěna. Po nanesení se mění v olejíček. Pokud trpíte na suchou pokožku, právě jsem pro vás našla zázrak!

Jeho sourozenec, vanilkový olej je vyráběný macerováním pravých vanilkových lusků. To znamená, že byly na několik týdnů naloženy do cenných olejů. Jako bonus nádherně vypadá a tak je to i skvělý typ na dárek. Už mám odzkoušeno!
Tento univerzální olejíček jsem vyzkoušela převážně na pleti a převážně na noc. Mám normální až mastnou pleť, takže pochopitelně oleje na obličeji moc nemusím a nejspíš nejsem jediná. Ale rozhodně to neznamená, že bychom jej neměli používat. Právě naopak. A pokud se jej rozhodnete použít na noc jako já, probudíte se s naprosto svěží, hydratovanou pletí, která z něj po celou noc vstřebávala důležité látky a teď už je připravená na ranní péči a váš makeup! Za mě je to spolu s vanilkovým máslem další skvělý a hlavně kvalitní pomocník, který mi už doma nemůže chybět.Toto jsou zatím všechny produkty, které mám od firmy Purity Vision odzkoušené (tímto jim moc děkuji!) a věřím, že i ostatní produkty budou sázka na jistotu. Chtěli byste pokračování této recenze s jinými produkty Purity Vision?
Pokud jste už některé produkty vyzkoušeli nebo se na ně chystáte,  budu ráda za vaše dojmy a zkušenosti v komentářích! Mějte se krásně.


Ejmina

1 komentář:

  1. Tyjo to musí být vůně! Musím to vyzkoušet, já si teď koupila růžovou vodu ale od jiné značky a jsem taky nadšená. :)
    Michaela Blog || Instagram

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍