úterý 18. srpna 2020

Flencery | chcete si vydělávat Instagramem?

Možná jste o nich už slyšeli, možná ne. Řeč je o Flencery. Můj momentálně nejoblíbenější projekt (aby ne, když jehož prostřednictvím můžete vydělat nějaké ty korunky navíc), který je vhodný hlavně pro microinfluencery a blogery, které pak spojuje s firmami.

A jak to celé funguje?

Funguje to celkem jednoduše. Začít vydělávat na Flencery můžete již od 200 sledujících na Instagramu. A to tak, že se během minutky zaregistrujete, vyplníte potřebné údaje a odkazy na vaše sociální sítě. Pak už se můžete přihlašovat do kampaní, které jsou vám blízké. Spolu s přihláškou se posílá i menší “motivační dopis”, kde se snažíte firmu zaujmout vaším nápadem ke kampani. Pak už jen čekáte na upozornění, zda jste byli vybráni.Díky spolupracím skrz Flencery máte jistotu, že vám bude odměna za dobře vypracovanou kampaň 100% vyplacena.  Pokud vás tento projekt opravdu zaujal, stačí už si jen vyřídit živnostenský list (psssst: nebo to vyřešit přes známého s IČ) a dát se do práce!

Co se týče samotného týmu Flencery, z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsou moc milí, rádi vám pomohou, pokud si nebudete vědět rady, a vůbec se nemusíte bát požádat o radu!

Pojďme se přidat, třeba společně Flencery pomůžeme vyrůst a nám microinfluencerům zase budou přibývat kampaně. :)

/spolupráce

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za každý komentář🤍