čtvrtek 28. května 2020

Balíček plný radosti | Almara soap

Dorazil mi balíček. A ne tak obyčejný balíček. Ale k tomu se hned dostaneme..

Moje nálada o víkendu byla na bodu mrazu a už jsem se trochu bála, že se semnou potáhne i do dalšího týdne, ale naštěstí mi hned v pondělí volal kurýr, že mi veze balíček.

ALMARA SOAP

Určitě mě pochopíte když napíšu, že se vám nálada zvedne okamžitě, když vám přijde balíček, na který jste čekali. Jenže na tento jsem se těšila opravdu moc a doufala jsem, že splní všechna moje očekávání.

Nesplnil.

Tento balíček moje očekávání totiž mnohokrát předčil!

Po rozbalení jsem našla moc milý vzkaz, který byl ručně napsán přímo mojí osobě. Po opravdu dlouhé době jsem si připadala, jako malé dítě u vánočního stromečku. Ta natěšenost.

Jako první jsem otevřela obálku, ve které na mě čekala roztomilá a neskutečně voňavá limitka a to bylo tohle naprosto úžasné mýdlo nesoucí název "Limonáda". Chvíli jsem přemýšlela, jestli to přece jen není k jídlu, protože ta vůně mě opravdu okamžitě oslovila. Nepřeháním!
Toto mýdlo obsahuje výraznou vůni citrusů, žvýkačky a banánu. No a koukejte na to roztomilé brčko! 
 


Jako další na mě čekalo tohle minimalistické, ale co se týče vůně tak překrásné mýdlo Sweet milk. Vůně je pro mě opravdu moc příjemná, ale ne nijak silná, protože je zaměřeno na suchou a citlivou pokožku.  Jeho jemná vůně se skládá ze smetany, medu a mandlí.. obsahuje také ovesné vločky, kozí mléko a směs vyživujících rostlinných olejů, které, pokud se nepletu, obsahují všechna tato mýdla.


Další třešnička na dortu byla tato růžovoučká Cherry blossom s třpytivými detaily. Určitě je to jedna z těch krásných designových mýdel, na které je radost pohledět. Jedná se opět o limitovanou edici, která mi ale bohužel svou vůní nepřišla až tolik výrazná. To je škoda, protože vůně japonské zahrady je mi obzvlášť blízká. Ale voní pořád moc krásně.


Jako poslední jsem rozbalila mýdlo nesoucí název Božské maliny. Vrchní strana tohoto mýdla je nabarvené minerálními barvivy, které hází ultra nádherné odlesky. Vůně je jemná, ale za mě asi úplně nejslabší ze všech zmíněných. Vyzkoušela jsem ho jako první a sprcha s ním byla i tak krásný zážitek. Almara je prostě radost.Ještě ale nekončíme. 

Čekal na mě i jahodový scrub na tělo. Upřímně, scruby jsem začala používat teprve minulý rok, kdy jsem se u bazénu začala doslova loupat z kůže. Na scrubu od Almary ale chybí upozornění na to, že z té jahodové vůně vyloženě odpadnete. Občas se stává, že jahoda voní až moc uměle, ale to se u Almary a jejich čistě přírodních produktů stát nemůže. Scrub slibuje mimo jiné také vyčištění pórů, což by se mi vážně hodilo, ale to posoudím, až po delším používání. Samozřejmě jsem ho taky musela hned vyzkoušet a co říct.. je prostě skvělý. Na stránkách www.almarasoap.cz jsem zaznamenala, že mají i karamelový. Dokážete si to představit? Já teda určitě! Pokud jste ho někdo vyzkoušel, budu ráda za recenzi! No a poslední produkt, který jsem měla možnost vyzkoušet, je scrub na rty. Pro mě premiéra, žádný jsem ještě nevyzkoušela. Ten od Almary má  parádně chytlavý název "Juicy lips" a opět to sedí. Tento scrub má oproti všem produktům, o kterých jsem dnes psala vážně velkou výhodu a to tu, že ho konečně můžete doslova sežrat! Některé produkty jsou totiž silně k sežrání! 

Na eshopu www.almarasoap.cz ale nenajdete pouze mýdla. Mají také vlasovou kosmetiku, soli do koupele, balzámy na rty nebo třeba i pleťové masky. Věřím, že ty jsou úžasné a těším se, až je vyzkouším. Nově na webu najdete i pleťové oleje! Takže mi nezbývá nic jiného, než vám vřele doporučit jejich vymazlený eshop navštívit. :)

Na konec musím říct, že jde opravdu vidět, že firma Almara Soap dělá svoji práci s láskou. Do posledního puntíku mě ohromili, jejich komunikací a přístupem počínaje, a detailům v balení a na obalech konče.

Jejich produkty seženete po celé České republice a Slovensku, já je viděla snad v každém obchůdku se zdravou výživou.

Já se moc těším až si vše pořádně otestuji a určitě vám zase dám vědět. Nezapomeňte mě sledovat na mém Instagramu @the_ejmina :)

/Spolupráce3 komentáře:

  1. Nádherné fotky! 😧🥰 a Almara je prostě boží, sama mám od nich několik produktů a jedním slovem prostě DOKONALOST 🙌🏼

    OdpovědětVymazat
  2. věřím, že musí krásně vonět :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář🤍